OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sony şirketinden sürpriz plan

Sony şirketinden sürpriz plan

26

 

PlayStation 5 adlı konsolun 5 Şubat tarihi içerisinde gerçekleştirilecek ”Destination PlayStation” adlı etkinlikler kapsamında gösterilecek olduğu bir müddettir konuşulmakta. Şimdi de ortaya çok daha yeni bir iddia atılmış oldu ve Sony şirketinin, PlayStation 5 konsoluyla beraber çok daha büyük bir sürpriz yapacak olduğu ve yeni bir donanım daha duyuracak olduğu belirtildi.

Japonya’da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Sony şirketi, 2020 senesinin son günlerine doğru oyun sektörüne çok daha yeni bir boyut kazandırabilecek PlayStation 5 konsolunu piyasaya çıkartacak. Söz konusu firma, yaklaşmaya başlayan yeni oyun konsolundan da bayağı bir umutlu. Söz konusu firma, PS5 konsoluyla alakalı çok iddialı açıklamalar yapmakta olsa bile oyun severler, şu anda PlayStation 5 adlı konsolun teknik bir durumdaki detaylarından tam anlamı ile haberdar değiller.

Sony şirketi her geçtiğimiz sene; ”Destination PlayStation” ismiyle gerçekleştirilen bir etkinlik gerçekleştirilmekte. Genel olarak şubat ayı içerisinde gerçekleştirilmiş olan bu etkinlik dahilinde söz konusu teknolojinin devi, gündeme yönelik olarak değerlendirmeler gerçekleştiriyor ve yeni projelerini de mevcut durumdaki iş ortaklarıyla ve sektörün ileri gelen isimleriyle paylaşmakta. Sony şirketinin bu sene, yaklaşmaya başlayan etkinlikler dahilinde PlayStation 5 konsolunu da göstereceğine inanılmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.