OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sony şirketinden State of Play adlı etkinlik duyurusu

Sony şirketinden State of Play adlı etkinlik duyurusu

27

 

Sony şirketi, PlayStation konsoluyla ilgili yeni bir tane ‘State of Play’ etkinliği düzenleyecek olduğu duyurusunda bulundu. 26 Şubat Cuma gününde saatler 01:00’i gösterirken başlayacağı açıklanan bu etkinlik kapsamında en az 10 tane oyuna odaklanması konusunda beklentiler bulunan Sony şirketinin, yeni bir tana God of War yapımından söz edebileceği de düşünülmekte. Öte yandan PS5 konsoluna özel GTA 5 adlı yapım da yeni detayları ile birlikte karşımıza çıkacak olabilir.

Japonya da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Sony şirketi, 26 Şubat Cuma gününde özel bir etkinlik düzenleyecek olduğu açıklamasında bulundu. ‘State of Play’ şeklinde adlandırılmış olan bu etkinlik kapsamında PlayStation 4 konsolu ile birlike PlayStation 5 konsoluyla alakalı yeni oyunlardan söz etmesi beklenen firmanın en az on tane oyuna odaklanması konusunda beklentiler varken, bu söz konusu oyunlardan bir kısmı çok yeni, bir kısmı da Haziran 2020’de düzenlenmiş olan etkinlik kapsamında gösterilen oyunların yeni detaylarını içeriyor olacak.

Sony şirketinin yapmış olduğu özel açıklamalara bakılırsa State of Play adlı etkinlik ortalama otuz dakika kadar sürmüş olacak. Firma, etkinlik dahilinde iş odaklı hiçbir konuya değinilmeyecek olduğunu, etkinlik kapsamında baştan sona dek oyunlardan söz edileceğini de ifade etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.