OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sony şirketinden PS5’e özel PS Plus Collection

Sony şirketinden PS5'e özel PS Plus Collection

80

 

Sony şirketi arasında God of War adlı yapımın yanı sıra Battlefield 1 adlı yapım ve The Last of Us adlı yapım gibi popüler PS4 oyunlarını PS5 adlı platformla alakalı tek bir kütüphanede birleştirmiş olacak. PS Plus Collection adıyla tanıtımı yapılan kütüphane, PlayStation Plus aboneleri için ilave bir ücret gerektirmeden sunuluyor olacak.

Sony şirketi, gerçekleştirmiş olduğu etkinlik kapsamında, Xbox Game Pass platformuna rakip olacağı düşüncesi bulunan PlayStation 5 konsoluna özel PS Plus Collection adına sahip yeni abonelik sistemini tanıtmış oldu. PS4 platformunda yer alan popüler oyunları PS5 konsolu üzerinde oynamanıza imkan tanıyabilecek bu yeni abonelik sistemi üzerinde God of War adlı yapımın yanı sıra Until Dawn ile birlikte Uncharted 4: A Thief’s End, Battlefield 1, Days Gone ve The Last of Us benzerindeki oyunlar yer almakta.

Daha önce yer alan abonelik sistemleri üzerinde Xbox Game Pass platformuna rakip hale gelecek oyunları çıkarmadığından dolayı eleştirilmekte olan Sony şirketinin PS5 konsoluna özel çıkartmış olduğu bu abonelik sistemi, fazlasıyla ilgi çekici bir durumda gözüküyor. Özellikle de PS4 konsolu olmayan ve direkt olarak PS5 konsoluyla PlayStation dünyasına giriş yapacak kişilerle alakalı avantajlı durumda bulunan bu yeni kütüphane üzerinde, PS4 platformuna ses getirmiş bir çok oyun yer almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.