OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sony şirketi yeni bir tane tanıtım videosu paylaştı

Sony şirketi yeni bir tane tanıtım videosu paylaştı

17

 

Sony, şirketi PlayStation 5 konsolunun lansman oyunları arasından ekran görüntülerini içeriğinde barındıran çok daha yeni bir tanıtım videosu paylaşmış durumda. Paylaşılmış olan söz konusu bu yeni video, PlayStation 5 konsolundaki oyunların tam olarak nasıl bir grafik kalitesinin yanı sıra oyun deneyimi sunacak olduğunun ipuçlarını da sunmakta.

Japon teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Sony şirketi, yeni nesildeki oyun konsollarından biri olarak öne çıkan PlayStation 5 konsolunu 12 Kasım Perşembe gününde Amerika Birleşik Devletleri ve de birkaç tane seçili ülke üzerinde resmi bir şekilde satışa sunmuş olacak. Firma, lansmana sadece sayılı gün kalmışken yeni nesil oyun konsoluyla alakalı olarak heyecanı arttırma maksadıyla çok daha yeni bir tanıtım videosu paylaşmış durumda.

‘Yeni oyun imkanlarını serbest bırakın’ başlığına sahip video üzerinde Horizon Forbidden West adlı yapımın yanı sıra Demon’s Souls adlı yapım ile birlikte Marvel’s Spider-Man: Miles Morales adlı yapım ve daha bir çok oyundan görüntüler yer almakta. Aslında PlayStation’n paylaşmış olduğu söz konusu bu yeni videonun daha öncesinde paylaşım yapılan bir videoyla fazlasıyla benzer olduğunu söylemek aslında çokta yanlış olmayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.