OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sony şirketi, PS4’te yer alan Spider-Man oyuncuları için bedava PS5 yükseltmesi sunmayacağını açıkladı

Sony şirketi, PS4'te yer alan Spider-Man oyuncuları için bedava PS5 yükseltmesi sunmayacağını açıkladı

167

 

Sony şirketi yaklaşmaya başlayan yeni oyunlarından Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ile birlikte Marvel’s Spider-Man: Remastered adlı yapımla alakalı açıklamalar gerçekleştirdi. Firmanın yapmış olduğu açıklamalarına bakılırsa oyuncular, bu oyunlar üzerinde bedava yükseltme olanağına talep ettikleri gibi sahip olamıyor olacaklar.

Japonya da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Sony şirketi, yaklaşmaya başlayan oyun konsollarından PlayStation 5 konsoluyla alakalı sunacak olduğu oyunlar üstünde çalışmalarını devam ettiriyor. Firma, bugüne kadar düzenlemiş olduğu etkinliklerin dahilinde PlayStation 5 konsoluyla alakalı hazır hale gelen oyunların büyük bir kısmını zaten duyurmuş bir vaziyette. Fakat yeni konsolla ilgili olarak geri sayım devam ederken oyunlarla alakalı olarakta detaylar açığa çıkmayı sürdürmekte. Sony şirketinin son yapmış olduğu açıklamlar ise Marvel’s Spider-Man adlı yapımın remaster sürümünü beklemekte bulunan oyuncuları bayağı bir üzmüş olacak.

Sony şirketinin yapmış olduğu bazı açıklamalara bakılırsa PlayStation 4 konsoluyla alakalı satın alınmış durumda bulunan Marvel’s Spider-Man adlı yapım, PlayStation 5 konsoluna özel olarak grafiksel açıdan geliştirilmiş olan Marvel’s Spider-Man: Remastered adlı yapıma bedava bir şekilde yükseltilmiyor olacak. Öte yandan Sony şirketinin açıklamalarına bakılırsa Marvel’s Spider-Man: Remastered adlı yapım, tamamen bağımsız bir oyun şeklinde de satın alınamıyor olacak. Oyuncular, bu söz konusu oyuna erişmek amacıyla Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition adlı yapımı satın almak mecburiyetinde bulunacaklar.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.