OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Soldat 2 adlı yapımın demosu paylaşıldı

Soldat 2 adlı yapımın demosu paylaşıldı

28

 

Counter-Strike ile birlikte Worms’un unsurları kullanılarak harmanlanmış olan Soldat, Liero ile birlikte Scorched Earth’ten ilham alınıp geliştirilmiş bir yapımdı. Windows platformuna özel olarak ilk defa 2002 senesinin Ağustos ayı içerisine paylaşılan 2 boyutlu özellikteki silah oyunu, tek oyunculunun yanı sıra çok oyunculu modları sayesinde de kısa zamanda çok büyük bir etki yaratmayı başarmıştı.

Geliştirici konumuna yer alan Transhuman Design, geçmiş olduğumuz aylarda gerçekleştirdiği bir açıklama üzerinde, Soldat’ın tam tamına 18 yıllık bir aranın sonrasında geri dönecek olduğu konusunda bir duyuruda bulunmuştu ve bugün, dijital oyun platformlarının lidesi Steam üzerinde Soldat 2 adlı yapımla ilgili bir demo sürüm paylaşıldı. İlave bir şekilde orijinal Soldat adlı yapımı da bedava bir şekilde oyunculara sunmuş olan Steam, herkesi de çok kısa bir nostalji turu yapmaya çağırmakta.

Şu zamanlarda demo üzerinde yapay zekayla mücadele etmektesiniz, fakat bu senenin ikinci çeyreklik kısmında farklı özel modların yanı sıra silahlar ile birlikte araçlar sunacak bir Erken Erişim versiyonu görmeyi beklemekteyiz. Soldat 2 adlı yapım, genel bir şekilde orijinal oyunun mevcut bir durumdaki ruhunu muhafaza edebilecek olsa bile, içerisinde bir çok yenilik barındırıyor olacak. Oyun üstünde çalışmayı sürdüren Transhuman Design, Soldat 2 adlı yapımı en geç 2021 senesinin sonunda piyasaya çıkartmayı planlamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.