OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Soccer Stars – Android Futbol Oyunu

Soccer Stars - Android Futbol Oyunu

137

 

Soccer Stars Android oyun önerisi ile karşınızda olacağız. Eğer Futbol oyunları oynamaktan büyük zevk alıyorsanız Mobil Futbol oyunu Soccer Stars ile bir şansınızı deneyebilirsiniz. Kesinlikle çok iyi vakit geçireceksiniz.

Soccer Stars Mobil futbol oyunu ile farklı bir futbol mücadelesi yaşayacaksınız. Online ve ofline olarak oynanılan, türkçe dil desteği olan harika bir futbol oyunu.

Yapımcı : MiniClip

Kategori : Android Futbol oyunu – Mobil Futbol Oyunu

Gereksinimler : Minimum oyun oynama gereksinimi için Android 4.0.3 ve üzeri bir cihaza sahip olmalısınız. Ayrıca 169MB boş hafıza alanı oyun için ayrılmalıdır.

Google Play Notları : Oyun 10-50m indirme oranına sahiptir. Kullanıcılarından aldığı ortalama not 4,4’dür.

Soccer Stars Nasıl Oynanır?

Gerçek zamanlı online kişiler ile veya Facebook ile bağlanarak kenedi arkadaşlarınız ile online futbol karşılaşması keyfi Soccer Stars ile mümkün. 90’ların çocuklarının Tahta üzerine çivi çakarak ve madeni para ile oynanılan oyunun günümüz mobil oyunlar’ına renk katmış hali.

Soccer Stars farklı modlar da oynayabileceğiniz, günlük ödüller ve rakiplerinize galip gelme ile elde edeceğiniz altınlar ile harika bir dizilim ve daha güçlü bir takımın sahibi olun.

Günlük giriş ödülleri kazanabilirsiniz. Çarkı çevir veya kazı kazan oyna. Günlük giriş ödüllerinden altın kazan. Gelen altınları biriktirip daha iyi bir takım ve taktiksel beceri elde edebilirsin. Geliri yüksek turnuvalarda rakiplerine karşı üstünlük kur ve daha fazla altına sahip ol. Farklı oyun modlarında rakiplerinle oyna ve daha fazla eğlen. Çevrim içi oyuncular ile, arkadaşların ile veya antrenman amaçlı çevrim dışı kendin ile mücadele et ve tekniğini geliştir. Taktiksel çevrim dışı oyun ile geliştirdiğin becerilerini rakiplerinin üzerinde dene.

Soccer Stars Eğlenmek ve farklı tarz oynanışı ile kendini rakiplerinden 1 tık üste alan futbol oyunu. Tek kelime ile harika ve değişik bir Mobil futbol oyunu karşınızda bulacaksınız. Basit ve anlaşılır arayüz yanında, Türkçe dil desteği olması da harika bir duygu. Kesinlikle bu oyunu indirdikten sonra arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın. Arkadaşlarınız ile online olarak müsabakalar yapın. Birbirinizle atışarak harika vakit geçireceksiniz. Soccer Stars cihazlarınızın içerisinde mutlaka yer almalı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.