OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 adlı yapım resmen duyuruldu

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 adlı yapım resmen duyuruldu

131

 

Gerçeğe çok yakın bir keskin nişancı savaşı deneyimi sunmasından dolayı öne çıkan Sniper Ghost Warrior Contracts adl yapım, ikinci oyunu ile birlikte geri dönüş yapma hazırlığında. Geliştirici konumunda yer alan CI Games şirketi, devam oyununun karşımıza çıkacak olduğu tarihle beraber platformları resmen duyurmuş durumda.

CI Games şirketinin başkanı görevinde bulunan Marek Tyminski, ardımızda bırakmış olduğumuz mart ayı içerisinde ekibin Sniper Ghost Warrior Contracts 2 adlı yapım üstünde çalışmalar yaptığını açıkça ifade etmişti. Geliştirici durumda bulunan CI Games şirketinden de beklenmekte olan açıklama gelmiş durumda ve popülerliğini korumaya devam eden keskin nişancı serisinin yeni oyunu PC platformuna özel duyurulmuş durumda.

Geliştiricinin yapmış olduğu söz konusu duyuruya bakılırsa Sniper Ghost Warrior Contracts 2 adlı yapım sonbahar dönemi içerisinde Xbox One konsolunun yanı sıra PS4 konsolu ve PC platformunda yer alan oyuncularıyla buluşmuş olacak. Oyun yeni nesilde yer alan konsollarla alakalı gelecek ve stüdyonun söz konusu yeni nesil konsollarla alakalı halen bilinen bir planı bulunmuyor. Söz konusu bu oyun, PS5 konsolu ile birlikte Xbox Series X konsolunun geliştirme avantajlarından faydalanamayacak olsa bile grafiksel durumda bulunan yeniliklerin PC üzerinde sunulup sunulmayacak olduğu da belirsizliğini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.