OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Snake Pass adlı yapım bedava hale geldi

Snake Pass adlı yapım bedava hale geldi

26

 

Steam kütüphaneniz içerisine de ilave edebileceğiniz oyun kampayalarından dolayı dikkatleri çekmeyi başaran Humble Bundle adlı platform, çok daha yeni bir kampanya daha başlatmış durumda. Platformun mevcut durumdaki yeni kampanyası, 2017 senesinde piyasaya çıkartılmış olan Snake Pass isimli oyunu, oyun severler için bedava bir şekilde buluşturmakta.

Düzenlemiş olduğu bedava oyun kampanyalarından dolayı oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran Humble Bundle isimli platform, çok daha yeni bir kampanyayla karşımıza çıkmış durumda. Bu defa nerdeyse hepimizin bilmekte olduğu bir oyunu bedava duruma getirmiş olan platform, eğlenceli zaman geçirmenizi garanti etmekte.

Humble Bundle adlı platformun bedava bir şekilde sunmaya başlamış olduğu söz konusu bu oyun, bir zamanların efsanesi haline gelen Snake. Cep telefonlarının hızlı bir şekilde yayılım göstermesiyle yaşamımıza girmiş olan ve seneler içinde evrim geçirmiş olan bu popüler oyun, 2017 senesinde Snake Pass haline gelmiş durumda. Üstüne üstlük şu dönemlerde Humble Bundle platformunun özel kampanyasıyla beraber Steam platformunda satın alma konusunda isteğiniz olursa 31 Türk Lirası tutarında ödeme yapmanız gerekli olan Snake Pass’e bedava bir şekilde sahip olabilmeniz olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.