OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sistem gereksinimlerini açıkladılar

Sistem gereksinimlerini açıkladılar

126

 

Call of Duty: Modern Warfare bundan böyle Battle.net üstünden de oynanabiliyor olacak. Oyun, cuma gününde tüm oyuncuları, perşembe gününe de ön sipariş vermiş olanları ağırlamaya başlamış olacak. Öte yandan bu Beta versiyon içerisinde, Call of Duty tarihi içinde ilk kez Bilgisayar oyuncularıyla konsolda oynayanlar bir arada oynayabiliyor olacak.

Bilgisayar üzerinde oyun oynamak demek elbette ki kişiselleştirme anlamına geliyor. Oyunla ilgili de bir çok kişiselleştirme opsiyonu bulunuyor. Böylelikle de oyuncular bu sisteme uyum sağlayabiliyor olacak. Diğer taraftan bilgisayarlar da konsollarda olduğu gibi standart bir donanıma sahip durumda değil.

Sistem gereksinimleri şu şekilde;

İlk önce sisteminizin Directx 12 sürümüyle uyumlu bir durumda bulunması gerekli.

İşletim Sistemi kısmına baktığımız zaman Windows 7 işletim sistemi 64-Bit (Service pack 1) ya da Windows 10 işletim sistemi 64-Bit (1709 ya da daha sonrası) İşlemcisine baktığımızda Intel Core i5 2500k işletim sistemi veyahut bunun AMD karşılığında yer alan işlemcisi karşımıza çıkıyor.

Ekran kartı olarak Nvidia GeForce GTX 670 2GB modeli veyahut GTX 1650 4GB modeli ya da AMD’ye ait olan Radeon HD 7950 ekran kartının kullanılabileceği açıklanırken 8 GB’lik bir RAM ile birlikte hard diskte 45 GB’lik bir boş alanın gerekli olduğu açıklandı.

Geniş bant bir Internet bağlantısının yanı sıra ses noktasında da DirectX uyumlu olmasının gerektiği ifade edilmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.