OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sims 4 için Star Wars temasına sahip bir güncelleme paketi geliyor

Sims 4 için Star Wars temasına sahip bir güncelleme paketi geliyor

96

 

2014 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan ve devamlı bir şekilde yeni genişleme paketleri sayesinde güncel tutulmaya devam edilen hayatta kalma simülasyonu oyunlarından Sims 4 adlı yapıma Star Wars temasına sahip çok daha yeni bir genişleme paketi gelecek. Star Wars temasına sahip olan pek çok ögeyi de beraberinde getireceği açıklanan paket, 8 Eylül tarihi içerisinde yayınlanmış olacak.

Dünya üzerindeki en büyük oyun firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Electronic Arts şirketinin bünyesinde yer alan Sims 4 adlı yapım, her geçtiğimiz gün geliştirilmeyi sürdürmekte. Ardımızda bırakmış olduğumuz şubat ayı içerisinde serinin 20. senesinde çok daha yeni bir başarıya imza atıp 20 milyon tane oyuncu sayısına ulaşmış olan gerçek yaşam simülasyonu oyunu, bu defa da oyuncuları Star Wars evreni ile buluşturmuş olacak.

”Star Wars: Journey to Batuu” ismiyle oyuna ilave edilecek yeni genişleme paketinin fragmanına şöyle bir göz atacak olursak bilinen Star Wars karakterlerin yanı sıra droidler ile birlikte uzay gemileri, uzaylılar ve ayrıca Star Wars temasına sahip daha pek çok öge oyuna ilave edilmiş olacak. Bua benzer daha onlarca sayıdaki Star Wars içeriğini beraberinde getireceği açıklanan yeni genişleme paketi, 8 Eylül tarihi içerisinde indirilebilir bir durumda bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.