OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Shroud’un Twitch platformunu bıraktığı açıklaması yapıldı

Shroud'un Twitch platformunu bıraktığı açıklaması yapıldı

123

 

Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde ünlü Twitch yayıncılarından biri olan ‘‘Ninja’’ isimli kullanıcı Twitch platformunu bırakarak Microsoft şirketine ait yayın platformu olarak tanınan Mixer’e geçiş yaptığını ve yayınlarını bundan sonra burda devam ettireceğini açıklamıştı. Görülene bakılırsa Mixer isimli platform yayıncılar açısından fazlasıyla ilgi çeken bir mecra haline gelmeye başladı zira Twitch isimli platformun en popüler yayıncıları arasında yer alan ”Shroud” lakabına sahip Michael Grzesiek ise bugün içerisinde yaptığı bir paylaşımla yoluna artık Mixer platformuyla devam edecek olduğu açıklamasını yaptı.

Shroud, söz konusu bu bu duyuruyu kendisine ait Twitter hesabının üstünden takipçileri ile paylaşmış olduğu bir videoyla gerçekleştirmiş oldu. Bu söz konusu video içerisinde Shroud, yayınlarını yapmış olduğu bilgisayarı üzerinde oyunlarını oynadığı esnada görülmekte ve bilgisayarın ekran üzerinde de Mixer logosu bulunuyor.

Counter-Strike: Global Offensive isimli yapımın eski profesyonel bir oyuncusu olarakta tanınan Shroud, Twitch platformu üzerinde yer alan en büyük isimlerden bir tanesiydi. PUBG isimli yapımın yanı sıra Call of Duty Black Ops 4 isimli yapım ile birlikte Rainbow Six Siege isimli yapım ve Apex Legends benzerindeki yapımlarda üstün kabiliyetlerini sergileyip Twitch isimli platform üstünde 7 milyon taneden çok aboneye sahip durumdaydı. Shroud öte yandan YouTube platformu üstünde de 5,5 milyon tane takipçiye hitap ediyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.