OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Shadows Die Twice Satışlarının 5 Milyon tane yı aştığı açıklandı

Shadows Die Twice Satışlarının 5 Milyon tane yı aştığı açıklandı

8

 

FromSoftware şirketinin geliştirmiş olduğu aksiyon macera oyunlarından Sekiro: Shadows Die Twice, toplam olarak 5 milyon tane kopyayı ardında bırakıp kendi alanında fazlasıyla önemli bir eşiği geride bırakmayı başarmış oldu. Son senelerde geliştirilmiş olan bir çok oyun çok ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başarabiliyor, yüz milyonlarca dolar tutarında cirolar elde edebilmekte. Buna benzeyen bir başarı göstermesi konusuna beklenti bulunan en son oyunlara bakıldığında Sekiro: Shadows Die Twice ismine sahip yapım da yer almakta.

FromSoftware şirketinin geliştirmiş olduğu ve dağıtımcılığını ise Activision şirketinin üstlenmiş bulunduğu Sekiro: Shadows Die Twice isimli oyuna dünyanın genelinde çok büyük bir ilgi bulunuyor. Bu söz konusu ilginin karşılığı şeklinde ise şirketten gerçekleştirilen açıklama üzerinde oyunun fiziksel bir durumdaki kopya satışlarının 5 milyon taneyi geçtiği açıklanmış durumda.

2019 senesinin Mart ayında raflar üzerindeki yerini almaya başlayan yapım, aradan geçmiş bulunan zaman içinde hem oyuncuların hem ise eleştirmenlerin beğenisini kazanmayı başarmış oldu. Hali hazır bir şekilde fazlasıyla ciddi bir satış başarısı yakalamış olan yapım, fiziksel kopya satışları konusunda da 5 milyon tane barajını ardında bırakmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.