OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Shadow Tactics: Blades of the Shogun yapımı Epic Store’da bedava

Shadow Tactics: Blades of the Shogun yapımı Epic Store'da bedava

127

 

Epic Store platformunun herkesin ilgisini çeken bedava oyun hediyeleri aralıksız olarak devam etmekte. Yılbaşı hediyesi şeklinde bedava dağıtılan 12 tane oyunun arasında şu anda sıra Shadow Tactics: Blades of the Shogun yapımına geldi.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun isimli yapım, 1615 senesi içerisinde Japonya’da geçmekte. Ülkeyi mevcut durumdaki savaşlardan çıkartmış olan ve barış getirmeyi başaran bir Shogun, yani aslında Japon imparatoru tahta çıkmış durumdadır. Bu söz konusu imparatorun emrinde çalışmaya başlayan 5 tane uzman, Shogun ile birlikte barışı komploların yanı sıra isyanlara karşı korumak ile yükümlü bir durumdadır.

Oyunun türü; Gizlilik ile birlikte Strateji ve Taktik
Boyutu; 13 GB’lık bir boyuta sahip
Steam üzerindeki değerlendirmesi; ‘Son derece olumlu’ bir durumda
Normal satış fiyatı; 59 Türk Lirası tutarında
Bedava kalma zamanı: 28.12.2019 tarihi itibariyle 1 gün

Uzakdoğu ile alakalı kültürü, özellikle de geçmiş dönemlerde yer alan Japon kültürünü çok fazla sevmekteyseniz bu oyunu kaçırmamalısınız. Döneminin mimarisini en iyi bir şekilde ve havasını da fazlasıyla güzel bir şekilde yansıtmakta olan oyunda, yavaş bir şekilde barutla tanışmaya başlayan toplum üzerinde uzun zamanın ardından tesis edilmiş barışı korumak amacıyla mücadele etmekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.