OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

SEGA şirketi NiGHTS Into Dreams İsimli adlı yapımını Steam üzerinde bedava yaptı

SEGA şirketi NiGHTS Into Dreams İsimli adlı yapımını Steam üzerinde bedava yaptı

101

 

60. senesiyle alakalı kutlamalarına aralıksız olarak devam etmekte olan SEGA şirketi, NiGHTS Into Dreams adına sahip bir tane oyununu Steam üzerinde bedava yapmış durumda. Normal de satış fiyatı 15 Türk Lirası tutarında bulunan oyun, kurgusal bir rüya aleminde yer alan üç tane arkadaşın hikayesine odaklanmakta.

Video oyunuyla alakalı sektörün atası sayılabilecek SEGA şirketi, 60. yıl dönümüyle alakalı kampanyalar yapmayı da sürdürmekte. Çok kısa bir zaman önce türlü oyunları bedava bir şekilde sunmuş olan firma, şimdilerde çok daha yeni bir kampanya başlatmış oldu. Bu söz konusu kampanya, Steam platformu üzerinde 15 Türk Lirası tutarındaki ücretle satın alabilecek olduğunuz NiGHTS Into Dreams adına sahip bir oyunu içeriğinde barındırıyor.

NiGHTS Into Dreams şirketi, ilk defa 1996 senesi içerisinde piyasaya çıkartılmıştı. Fakat seneler içinde değişmiş olan koşullar, oyunun revize edilmesini de tamamen kaçınılmaz bir hale getirmiş oldu. Hal bu şekilde olunca da SEGA şirketi, söz konusu bu oyunu gözden geçirip 2012 senesinde Steam üstünden paylaşmıştı. Eğlenceli bir platform oyunu şeklinde karşımıza çıkmış bulunan NiGHTS Into Dreams adlı yapım, bundan böyle kısa zaman için bedava edinilebilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.