OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sea of Thieves adlı yapım Steam’a ne zaman gelecek?

Sea of Thieves adlı yapım Steam'a ne zaman gelecek?

5

 

2016 senesinden bu zamana kadar Xbox One platformu ile birlikte PC platformunda oynayan oyuncular tarafından oynanmakta olan Sea of Thieves adlı yapımın Steam platformuna geliş tarihi nihayet bir kesinlik kazanmış durumda. Rare’nin yapmış olduğu özel bir duyuru içerisinde oyunun 3 Temmuz tarihinde Steam platformunda paylaşılacağı ifade edildi.

Ortalama bir şekilde beş yıl önce Rare tarafından geliştirilmiş olan ve Microsoft Studios şirketi aracılığıyla Xbox One platformu ile birlikte PC platformlarında paylaşılmış olan Sea of Thieves adlı yapım, günler geçmeye başladıkça yeni içerikler kazanmayı sürdürüyor. Güncellikten hiç bir şekilde kopmamış olan ve devamlı yeni içerikler sunmuş olan söz konusu oyun, şu zamanlarda halen çok büyük bir kitle tarafından oynanmayı sürdürmekte.

Sea of Thieves adlı yapım, sadece birkaç hafta öncesinde bu zamanların en büyük oyun platformu olarak öne çıkan Steama adlı platformun mağazası içerisinde nihayet yerini almış durumda. Yavaş bir şekilde çok önemli oyunları ile birlikte Steam üzerinde gözükmeye başlamış olan Microsoft Studios şirketinin oyunları, Sea of Thieves adlı yapımın da katılımıyla daha çok oyuncuya ulaşmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.