OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Saatlerinizi harcayabileceğiniz en başarılı oyunlar

Saatlerinizi harcayabileceğiniz en başarılı oyunlar

32

 

2019 senesinin şüphe olmadan en fazla konuşulan oyunlarından biri olarak öne çıkan Red Dead Redemption 2 isimli yapım, konsolların hemen sonrasında PC platformuna da gelmesiyle beraber bu seneye damgasını vurmayı başardı. Oyunun mevcut durumdaki hikayesini ya da oynanışını bir yana bırakarak tam olarak neler yapabilecek olduğunuza şöyle bir odaklanırsak; devasa boyuta sahip açık dünya haritası üzerinde dilediğiniz kadar gezinebilir, eşi ve benzeri olmayan vahşi batı manzarasına bakıp iç geçirebilir veyahut topunuzu tüfeğinizi alarak özel baskınlar gerçekleştirebilirsiniz. Zira bu oyunda dilediğinizi yapma konusunda özgürsünüz.

Günümüzden tam tamına 21 sene önce çıkan RE 2’nin yeniden elden geçirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan Resident Evil 2 Remake, Leon S. Kennedy ile birlikte Claire Redfield adlı karakterlerin hikayelerini konu edinmiş durumda. İlk çıkmış olan oyunun hikayesinden sadece iki ay sonrasında geçmekte olan bu özel yapım, zombilerle alakalı salgının başa çıkması zor bir boyuta ulaşmasını konu edinmiş. Söz konusu bu oyun, aslında bir remake yapımı olarak gelse bil içinde fazlasıyla güzel detayların yanı sıra sahneleri da içermekte.

Arika şirketinin geliştirmiş olduğu ve 2019 senesinin Şubat ayı içerisinde Nintendo Switch platformuna Nintendo şirketi tarafından paylaşılmış olan Tetris 99 adlı oyun, isminden de net bir şekilde anlaşılabileceği gibi 99 kişinin aynı esnada kapışmakta olduğu ve oyuncuların 1. olmak için çalıştığı çok çılgın bir oyun olarak biliniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.