OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rust adlı yapım tarihindeki en harika günlerini yaşamakta

Rust adlı yapım tarihindeki en harika günlerini yaşamakta

18

 

İlk defa 2013 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan Rust adına sahip yaşamda kalma oyunu, tarihindeki en harika günlerini geçirmekte. Dünden itibaren 134.483 tane eş zamanlı oyuncu rakamlarına kadar ulaşmayı başaran Rust adlı yapımın Twitch üzerindeki izleyici sayısı da 1 milyon tane sınırını aşmış oldu. Geliştirici durumda bulunan ekip, popülariteden çok fazla memnun bir durumda.

Video oyunuyla alakalı sektörün son seneler içerisindeki gözdesi, yaşamda kalma oyunları. Sektördeki ileri gelen temsilciler, bu türe sahip oyunlarını da çoktan piyasaya çıkartmış bir vaziyetteler. Öte yandan oyuncular ile birlikte yayın izlemeyi çok fazla sevmekte olan oyunseverler de bu oyun türüne çok fazla ilgi göstermekteler. Şu dönemlerde ilk defa 2013 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan yaşamda kalma oyunlarından Rust, tarihindeki en iyi günlerini yaşamaya başlamış bir vaziyette.

Rust adlı yapım, tek bir maksadı yaşamda kalma olarak öne çıkan bir oyun. Özellikle de arkadaşlarınız ile oynadığınız zaman keyif alacak olduğunuz bu oyun, ayrıca çok sıkı bir de oyuncu kitlesine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Fakat son günler içerisinde yayın yapmakta olan oyuncuların Rust adlı yapıma yönelmeye başlamaları, oyunun da hype’lanmasına sebep oldu. Hatta geçmiş olduğumuz günden itibaren de kendisine ait bütün dönemlerin oyuncu rekorunu kırmayı başarmış olan Rust adlı yapım, izleyici sayısı ile birlikte de dikkatleri çeken sonuçlara ulaşmayı başarmış oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.