OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Routine adlı korku oyununa çok şaşıracaksınız

Routine adlı korku oyununa çok şaşıracaksınız

5

 

Bedava bir şekilde indirilebilmekte olan ve tam tamına 25 dakika gibi fazlasıyla kısa bir zaman içinde bitebildiği açıklaması yapılan korku oyunlarından Routine, günlük yaşantıda yer alan çok önemli ayrıntılara odaklanmakta. Kısa bir durumda bulunduğuna bakmaksızın hiç beklenmeyen bir gündelik yaşam deneyimi görme konusunda isteğiniz varsa gelin detaylara çok daha yakından bakalım.

Pek çok insanın yaşamında tamamen standart bir rutin bulunmaktadır. Sabah olduğunda başınızın ucunda çalmakta olan alarmla uyanmış olursunuz. Hemen kalkıp ve kendinize kahve yapmak için mutfağa gidersiniz. Perdeyi açarak gün ışığının mevcut durumdaki odalara dolmasını sağlamış olursunuz. Akşam saatlerine doğru televizyonunuzun karşısında haberleri izlersiniz. Aslında belki de bir gazete ya da dergi okumaya başlarsınız. Bu söz konusu rutin, her gün tamamen baştan başlar ve yineler.

Anlatılmış olan bu rutin, başrollerinde Bill Murray’nin oynamış olduğu büyük bir üne sahip Gorundhog Day (Bugün Aslında Dündü) isimli filmi andırmakta fakat bunu bundan böyle bir oyunda yaşamak olanaklı. Deneysel durumda bulunan bir korku oyunu olarak öne çıkan Routine adlı yapımın beklenmedik öykülerini keşfetmeniz olanaklı. Bedava bir şekilde paylaşılmış olan Routine adlı yapım, günlük yaşantımızda yer alan ufak ayrıntıların etrafında kurgulanmış olan öykülere sahip bir korku oyunu olarak öne çıkmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.