OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rockstar şirketi GTA 3 konusunda açıklama yapmaya hazırlanıyor

Rockstar şirketi GTA 3 konusunda açıklama yapmaya hazırlanıyor

17

 

Rockstar Games şirketinin bir tane GTA oyunu duyurusu gerçekleştireceği, firmanın Avustralya’dan almış bulunduğu bir tane sertifika sayesinde ortaya çıkmış bir durumda.

Çok ilginç bir biçimde Rockstar Games şirketi; ”Grand Theft Auto IIl’ isimli geçmiş yapımlarından biriyle alakalı yeni bir şeyler paylaşmaya hazırlanıyor. Fakat paylaşımı yapılacak olan şeyin tam bir şekilde ne olacağını kestirebilmek ise olanaklı değil. Zira GTA III isimli yapım, 22 Ekim 2001 tarihi içerisinde resmi bir şekilde piyasaya çıkarıldı. Dolayısı ile şu anda Avustralya içerisinde bir tane sertifika almasını gerektirmekte olan herhangi bir şey ise bulunmuyor.

Fakat Rockstar Games şirketinin söz konusu bu girişiminin alt kısmında yatan birkaç tane farklı neden de olabilir. Şu şekilde ki; Rockstar Games şirketi, GTA III isimli yapımın çok daha yenilenmiş bir tane versiyonunu piyasaya çıkartmayı düşünüyor olabilir. Öte yandan Rockstar Games şirketi, GTA III isimli yapımını Nintendo Switch isimli konsol için de piyasaya sürecek olabilir. Bunlar hariç olarakta Rockstar Games şirketi, GTA III isimli çok daha yeni bir oyunu da çıkartabilir. Bu söz konusu ihtimallerin her bir tanesi de birbirinden çok dikkat çekiyor.

Rockstar Games şirketinin GTA III adına sahip yeni ürünü ile alakalı yapacak olduğu duyurunun tarihi ise netleşmiş bir durumda değil. Fakat GTA III isimli yapımın piyasaya çıkartılmasının yıl dönümü için 1 aydan daha az bir zaman kalmış bir durumda. Dolayısı ile Rockstar Games şirketi, 22 Ekim tarihi içerisinde GTA III isimli yapımıyla alakalı almış olduğu sertifika konusunda açıklama yapabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.