OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rockstar şirketi bundan sonra Red Dead Online için önem verecek

Rockstar şirketi bundan sonra Red Dead Online için önem verecek

15

 

Rockstar şirketi, yapmış olduğu açıklama içerisinde Red Dead Redemption 2 isimli yapımın tek oyuncu moduyla alakalı DLC planlarının yer almadığını ifade ederken Katie Pica, VG247 platformunda ”Şu anda komple çevrimiçine odaklanmış bir haldeyiz” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Bu söz konusu haber Red Dead Redemption 2 isimli yapımın tek oyunculu modunu oynama konusunda tercih kullanan hayranlar açısından çok iyi bir durumda bulunmasa bile Pica, durumla alakalı bir şekilde ”Bir oyuncunun tek oyuncuya sahip mod üzerine sevmekte olduğu her bir şeyi çevrimiçi dünyaya getirebilmeyi ummaktayız” ifadelerine yer verdi.

Güncellemeler ise şöyle;

Oyuncular tarafından zombi NPC’lerin tam olarak neye benzemekte olduğunun keşfedilmesinden sonra hayranlar, Rockstar Games şirketinin Red Dead Online isimli yapımla alakalı bir çeşit Undead Nightmare temasına sahip güncelleme planları yapmış olduğundan şüphelenmekte. Aslında bu doğru bir durumdaysa Red Dead Redemption isimli yapımın tek oyunculu modunun fazlasıyla popüler halde yer alan bir genişlemesinin Red Dead Online üzerinde de yer alacak olduğu anlamına gelmektedir.

Tarek Hamad ise, VG247 platformu üzerinde Rockstar şirketinin Red Dead Online isimli yapımı Red Dead Redemption 2 isimli yapımın hikayesiyle alakalı olarak yaratılmış dünyayla eşleştirme konusunda bir isteğinin olduğunu bunu ise yalnızca rollerle değil yeni karşımıza çıkacak rastgele etkinliklerin yanı sıra tanışılacak çok daha karakterler benzerindeki aktivitelerle yapma konusunda bir isteğinin olduğunu, toplamda yer alan deneyimi ise böyle geliştirmeye çalışmakta olduklarını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.