OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rockstar Games şirketiyle alakalı ortayı karıştıracak bir iddia

Rockstar Games şirketiyle alakalı ortayı karıştıracak bir iddia

20

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz süreç içerisinde GTA 6 isimli yapımla alakalı onlarca sayıda iddia ortaya atılmış oldu ve bu söz konusu iddiaların nerdeyse hepsinin altı boş kaldı. Hal bu şekilde olduğundan dolayı da oyun sever kitle, Rockstar Games şirketinin GTA 6 isimli yapımla alakalı iddiaları sırf heyecan yaratabilmek amacıyla kendisinin ortaya atmış olduğunu düşünmeye başladı. Gerçeğin aslında tam olarak ne olduğunu bilmek olanaklı durumda değil fakat Rockstar Games şirketi, gelecek dönemler içerisinde gündemi meşgul etmeyi sürdürecekmiş gibi gözükmekte.

30.000 taneden çok takipçisi bulunan ”TheNathanNS” adlı bir YouTube kanalının Twitter hesabı üzerinden fazlasıyla ilginç bir paylaşım gerçekleştirildi. Bu söz konusu paylaşım üzerinde, Rockstar Games şirketinin kapancak olduğundan söz edilmekteydi. Twitter üzerinden yapılmış olan açıklamalara bakılırsa Rockstar Games şirketi, kepenkleri kapatma konusunda hazırlık yapıyor.

Söz konusu bu paylaşıma bakılırsa Rockstar Games şirketi, personellerine bir mektup yolladı ve bu mektup üzerinde firmanın kapanacak olduğunun duyurusunu yaptı. Üstüne üstlük Rockstar Games şirketi, aynı mektup üzerinde firmanın hangi koşulda kapanacak olduğunu da açıklamakta. İddialara bakılırsa popüler firma, GTA 6 adlı yapımı piyasaya çıkarttıktan sonra mevcut bir durumdaki projelerini tamamlamış olacak ve oyun tarihi içerisindeki tozlu raflarına kalkmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.