OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rockstar Games özür diledi

Rockstar Games özür diledi

28

 

Rockstar Games isimli firmanın popüler oyunları arasında yer alan Red Dead Redemption 2 isimli yapım, geçmiş olduğumuz haftadan itibaren bilgisayarlara da gelmiş oldu. Fakat söz konusu bu oyun, piyasaya çıkartılmış olduğu ilk günden bu yana çok ağır eleştiriler almaya başladı zira oyun üzerinde bir çok problem vardı. Oyun severler tarafından yapılan şikayetlerini de hiç bir şekilde göz ardı etmemiş olan Rockstar Games şirketi, şimdilerde de yeni bir tane daha güncelleme paylaştı.

Söz konusu bu güncellemeye yönelik açıklamalar gerçekleştiren Rockstar Games şirketinin yetkilileri, Red Dead Redeption 2 isimli yapımda yer alan problemlere değinip problemlerin mümkün olduğu en kısa zaman içinde giderilecek olduğunun duyurusunu yaptı. Yeni karşımıza çıkacak güncellemenin problemlerin büyük bir kısmını gidermiş olduğunu da belirten yetkili isimler, çalışmaların süreceğini ve daha yeni güncellemelerin yolda bulunduğunu da söylediler.

Rockstar Games şirketine bakılırsa bu problemlerin asıl sebebi özellikle de Nvidia markasına sahip olan ekran kartları üzerindeki sürücüler ile birlikte işlemciler arasında meydana gelen uyumsuzluk problemleri. Fakat firma ise, bu problemleri başkasının üstüne yıkarak geri çekilmeyecek olduğunu ve çalışmaları devam edeceklerini de açık bir şekilde vurgulamakta. Lakin şunu ifade etmek gerekli eğer ki Red Dead Redemption 2 isimli yapımla alakalı problemler yaşamaktaysanız birkaç gün daha dişlerinizi sıkmanız gerekli olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.