OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rocket League yeni bir güncellemeyle komple bedava olacak

Rocket League yeni bir güncellemeyle komple bedava olacak

152

 

Senelerin eskitmeyi başaramadığı oyunlardan Rocket League, gelecek haftalar içerisinde karşımıza çıkacak yeni güncelleme ile beraber komple bedava bir şekilde oynanabiliyor olacak. Oyun, bu söz konusu güncellemenin sonrasında Steam üzerinden satılmıyor olacak ve sadece Epic Games Store üzerinde yer almış olacak.

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde eskimeyen oyunlardan biri olan Rocket League adlı yapımın geliştiricisi olarak öne çıkan Psyonix, şu anda  rekabetçi sezonun bitiş tarihini zamansız bir biçimde erteleme kararı almıştı. Firmanın almış olduğu söz konusu bu kararla beraber çok daha yeni rekabetçi sezonunun yeni gelecek bir güncellemeyle çakışması konusunda planlar vardı. Fakat söz konusu bu güncellemeyi bu denli önemli yapmış bulunan şey bugüne kadar hiç bir şekilde bilinmemekteydi.

 

2015 senesi içerisinde piyasaya çıkartılmış olan ve şu zamanlarda bile milyonlarca sayıdaki oyuncu tarafından oynanmaya devam edilen Rocket League adlı yapım, tarihinde gelmiş en büyük güncellemesini alma konusunda hazırlanmakta. Bu söz konusu güncelleme ile beraber popüler oyun, Psyonix şirketinin Epic Games şirketi tarafından alınmasından bu zamana kadar düşünülmekte olduğu gibi komple bedava hale gelmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.