OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rocket League isimli oyun kısa zaman için bedava hale geldi

Rocket League isimli oyun kısa zaman için bedava hale geldi

14

 

Steam isimli platform üzerinde en fazla sevilmekte bulunan çok oyuncusu bulunan çevrimiçi oyunlar arasındaki Rocket League, doğum gününden dolayı çok kısa bir zaman için bedava bir biçimde oynanabilir duruma geldi. Bunun sayesinde ise arabalarla gerçekleştirilen dijital futbol maçları esnasında rakibinize tozunuzu yutturmaya da başlayabileceksiniz.

Dijital platform üzerinde dağıtımı gerçekleştirilen oyunların paylaşıldıkları tarihlere gelindiği zaman indirimler gerçekleşmekte olduğunu ya da çeşitli fırsatlar düzenlenmiş olduğunu da sık bir şekilde görmüşüzdür. Gerçekleştirilmiş olan bu söz konusu fırsatlarla beraber bir taraftan geliştiricilerin üretmiş olduğu oyunlar çok daha fazla oynanmaktayken bir taraftan ise sunulmuş olan fırsatlarla beraber oyuncular çok büyük mutluluklar yaşamaya devam ediyorlar.

7 Temmuz 2015 tarihi içerisinde piyasaya çıkartılmış olduğu gün itibari ile çok yüksek ivmeli bir yükseliş izlemeyi devam ettirerek an itibariyle 354.742 tane oyuncu sayısına ulaşmış bir durumda. Anlık bir şekilde ise ortalama 40.000 tane oyuncuya sahip durumda bulunan Rocket League isimli yapım, 4. doğum gününü kutlamaya başladı. Bunun kapsamında ise Rocket League isimli yapımı oynamak ile birlikte deneyimlemek 15 Temmuz tarihine kadar ki zaman içerisinde bedava hale geldi ve söz konusu bu oyun yarı fiyatına kadar da düşmüş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.