OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Roblox üzerinde eğlenebilecek olduğunuz 13 tane oyun

Roblox üzerinde eğlenebilecek olduğunuz 13 tane oyun

18

 

Pandeminin etkisinden dolayı evden çıkamamakta olduğumuz şu günler içerisinde, online oyuncuların sayısında bayağı bir artış oldu. Hal bu şekildeyken biz de bugün sizler için Roblox platformu üzerinde oynayabilecek olduğunuz, en güncel ve de en eğlenceli oyunları listelemiş olacağız.

Küresel bir durumdaki salgından dolayı bütün işlerimizi evden halletmekteyken, boş zamanlarımızı değerlendirebilecek olduğumuz oyunlara da tekrar evimizden erişebilmekteyiz. Bunun yanında oyunla alakalı dünya da, pandemiden dolayı hiç bir şekilde gerçekleşmediği kadar hızlı büyümeyi sürdürüyor. Hâl bu şekildeyken, çevrimiçi durumda bulunan oyuncular da en iyi ve de eğlenceli oyunları merak etmeye başladılar.

Biz ise bugün sizler için; ismini son zamanlarda çok sık bir şekilde duymakta olduğumuz, 100 milyon taneden fazla aylık aktif oyuncuya sahip durumda bulunan Roblox adına sahip platform üzerinde oynayabilecek olduğunuz, en eğlenceli ve de en harika oyunları listelemiş olacağız. Aynı zaman içerisinde listemiz üzerinde oyunların oynanma sayılarının yanı sıra açıklamaları da açık bir şekilde yer almakta.

Roblox adlı yapımdan oynayabilecek olduğunuz en iyi oyunlar şöyle;

Murder Mystery 2 adlı yapım
Piggy adlı yapım
Royale High adlı yapım
Dust: Wasteland Survival adlı yapım
Welcome to Bloxburg adlı yapım
Work at a Pizza Place adlı yapım
Adopt Me! adlı yapım
Tropical Resort Tycoon adlı yapım
Jailbreak adlı yapım
Boxing Simulator adlı yapım
Vehicle Tycoon adlı yapım
Brookhaven RP adlı yapım
Theme Park Tycoon 2 adlı yapım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.