OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Resistance Remastered sürüm mü gelecek?

Resistance Remastered sürüm mü gelecek?

8

 

Resistance adlı oyunun yapımdı firması olan Insomniac Games, içinde Resistance 2 adlı yapım fotoğrafının yer aldığı bir tweet atıp oyun severleri çok heyecanlandırmış oldu. Herkesin aklına yeni Resistance oyununu getirmiş olan söz konusu tweetin ciddi anlamda yeni bir oyunu temsil edip etmemekte olduğu da bilinmezliğini koruyor.

Pek çok oyun severin severek oynamaya devam ettiği oyunlardan bir tanesi olarak öne çıkan Resistance 2 adlı oyunun yapımcısı Insomniac Games şirketi, resmi hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir tweetle birlikte takipçilerini ve Resistance 2 adlı yapımın oyuncularını heyecanlandırmış oldu. Oyun yapım firması, ”Şanslı hissetmeye başladın mı, serseri?” şeklindeki bir yazıyla beraber fotoğraf paylaştı. Oyun severleri heyecanlandırmış olan kısım da aslına bakılırsa burasıydı zira paylaşılmış olan fotoğraf PlayStation 3 platformu üzerinde çekilmiş Resistance 2 adlı yapımın bir ekran görüntüsü idi.

Bu paylaşılmış olan fotoğrafta hemen herkesin aklına, ”Insomniac Games, Resistance adlı yapımın remaster versiyonu üstünde mi çalışmaya başladı” ve aynı zamanda ”Insomniac Games şirketi yeni bir bölümün üstünde mi çalışıyor” şeklindeki soruları getirmiş oldu. Aslına bakılırsa burda bir belirsizlik söz konusu desek yanlış olmaz zira bunun oyun stüdyosu tarafından paylaşılmış olan sadece rastgele bir tweet de olma ihtimali var. Fakat bunlarla beraber Insomniac şirketinin bir zamandır bu seriyle ilgili tweet atmayı sürdürdüğünü ve stüdyonun hayranlarına Resistance 3 adlı yapımın çok oyunculu modu konusunda soru sormuş olduğunu da düşünecek olursak oyun severleri heyecanlandırmaya başlayan açıklamaların da yakın bir zamanda yapılabileceğini ifade edebiliriz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.