OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Resident Evil 2 R.P.D. Demo sürümü tüm platformlara bedava yayınlandı

Resident Evil 2 R.P.D. Demo sürümü tüm platformlara bedava yayınlandı

46

 

Capcom şirketinin efsane mertebesine ulaşmayı başaran korku oyunu serileri arasında yer alan Resident Evil 2 isimli oyunun tekrardan yapımı, bu yıl içerisinde PC ile birlikte konsollara getirilmiş, hem oyuncular tarafından hem ise oyun eleştirmenlerinden çok daha iyi notlar almayı başarmış idi. Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde oyunda yer alan gizli bir tane başarım, Steam platformu üzerinde ortaya çıkmış ve hemen sonrasında da bütün platformda yer alan oyuncular için bu yama yollanmıştı.

Aynı tahmin edilmiş olduğu gibi Resident Evil 3 isimli yapımın duyurusunun ışığında yer alan bu çok daha yeni başarım, Jill Valentine ile birlikte oyuncuların okuyabilmesi amacıyla arkasında bırakmış olduğu bir notla alakalıydı. Firma, bunla birlikte oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmış bir durumdayken daha çok oyuncuyu da kendine çekebilecek olduğunu düşünmeye başlayarak Resident Evil 2 isimli yapımın tek kullanımlık demo sürümünü bütün platformlarda bedava bir şekilde indirmeye sunmuş oldu.

Raccoon Police Department (R.P.D.) ismi verilmiş olan bu demo sürüm, oyun üzerindeki karakterlerden biri olan Leon’un geçmiş dönemine ve daha çaylak bir polis memuru şeklinde gerçekleştirmiş olduğu ilk görevine odaklanmakta. Bu demo üzerinde daha öncekinin tam tersine 30 dakika sürecek bir zaman kısıtlayıcı yer almıyor. Bundan dolayı d zombileri çok daha rahat bir şekilde öldürebilir ve Licker’lardan kaçmaya gayret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.