OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2 Steam’a ne zaman gelecek?

Red Dead Redemption 2 Steam'a ne zaman gelecek?

15

 

Son dönemlere adeta damgasını vurmayı başaran oyunlardan bir tanesi de hiç bir şekilde şüphe bulunmuyor ki Red Dead Redemption 2 isimli yapım. Rockstar şirketinin geniş dünya üzerinde hikaye anlatıcılığı konusundaki ustalığını bir defa daha göstermiş olduğu bu oyun, konsollar üzerinde çok büyük sansasyon yaratmayı başarmıştı. Oyunun mevcut durumdaki satış rakamları da söz konusu şirketin yüzünü güldürmeyi başarmıştı.

Rockstar şirketi şimdilerde ise söz konusu bu oyunu bilgisayar kullanıcılarıyla buluşturmak için hazırlıklar yapıyor. Ve hali ile söz konusu bu oyun, dünya üzerinde yer alan en büyük bilgisayar oyunu satış platformlarından bir tanesi olan Steam platformuna da gelmiş olacak. Oyunun Steam platformu üzerinde paylaşılacağı tarihte 5 Aralık şeklinde açıklanmış durumda.

Rockstar şirketi, bugün içerisinde atmış olduğu bir tane tweet aracılığıyla bu haberin duyurusunu yaptı. Red Dead Redemption 2 isimli yapım, aslına bakılırsa 5 Kasım tarihinden bu yana bilgisayar üzerinde oynanabiliyor bir durumda fakat şu an içerisinde sadece Epic Games Store platformu ve Google Stadia platformunun üstünden edinebilmekteydi. Şimdi söz konusu bu platformların arasında Steam platformu da katılmış bulunacak.

Rockstar şirketi söz konusu bu oyunun Steam platformuna Aralık ayı içerisinde gelecek olduğunu daha öncesinde açıklamış fakat net bir tarih açıklamamıştı. Görünüşe bakılır ise Steam platformunu kullanmakta olanların oyuncuların fazla da uzun zaman boyunca beklemesine hiç bir şekilde gerek kalmamış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.