OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2 adlı yapımın Çok Oyunculu Modunun farklı bir oyun olarak çıkacak

Red Dead Redemption 2 adlı yapımın Çok Oyunculu Modunun farklı bir oyun olarak çıkacak

131

 

Rockstar Games şirketi dün paylaşmış olduğu özel bir duyuru içerisinde Red Dead Redemption 2 adlı yapımla ilgili çok oyunculu modunun aslında farklı bir oyun olarak çıkacağı açıklamasında bulundu. Red Dead Online adıyla 1 Aralık tarihi içerisine çıkacak olan oyun sınırlı bir zamanla da indirimli fiyat etiketi ile satılıyor olacak.

Rockstar Games şirketinin 2018 senesi içerisinde piyasaya sürmüş olduğu ve aynı sene içerisinde 4 farklı kategoride The Game Award ödülü kazanmış olduğu Red Dead Redemption 2 adlı yapım, şu zamanlarda da aktif bir biçimde oynanmaya devam etmekte. Oyun dünyası için çok yeni bir soluk getirmiş olan Rockstar şirketinin yapımı konumunda yer alan bu oyun, gelecek günler içerisinde çok önemli bir adım atmış olacak.

Rockstar Games şirketi, dün paylaşmış olduğu özel bir duyuru içerisinde Red Dead Redemption 2 adlı yapıma ait olan çok oyunculu bölümü Red Dead Online’ın farklı bir oyun olarak çıkacağı açıklamasında bulundu. Firma, açıklaması içerisinde Red Dead Online adıyla çıkış gerçekleştirecek olan söz konusu oyunun 1 Aralık tarihinde yayınlanacağını açıkça ifade etti. Oyunun öteki detayları da paylaşılmış olan duyuru içerisinde yer almış oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.