OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2 adlı yapımı cracklediler

Red Dead Redemption 2 adlı yapımı cracklediler

19

 

Rockstar Games şirketinin en başarılı oyun serilerinden biri olarak öne çıkan Red Dead Redemption adlı yapımın son oyunu Red Dead Redemption 2, daha sadece bir önce yayınlanmış durumda bulunmasına karşın crack’lenemeyen oyunların arasında yer alıyordu fakat yeni ortaya çıkmış olan bilgilere bakılırsa artık bu oyun da crack’lenmiş durumda.

Bundan ortalama bir şekilde bir yıl önce PC platformu üzerindeki yerini almış bulunan Red Dead Redemption 2 adlı yapım, ‘crack’lenememiş olan’ bir oyun şeklinde düşünülmekte ve pek çok kişi tarafından da crack’lenmeye gayret ediliyordu. Lisanslama ile alakalı korumasının yanında Digital.AI ile birlikte Social Club benzerindeki koruma katmanları sayesinde oyununu güvence altına almış bulunan Rockstar Games şirketi, çok uzun bir zamandan beri oyun gelirlerinin keyfini çıkartmaktaydı fakat durum bugünden itibaren değişmiş durumda.

Bu kadar güvenlik önlemini çok önemli bir biçimde aşmış olan bu hack grubunun başarısı ise pek çok kişi tarafından takdir edilmiş oldu. Yaklaşık olarak bir sene süresince pek çok bilgisayar korsanı tarafından crack’lenmeye çalışmış olan oyunun sonunda crack’lenmesi ise akıllara yeni oyunlarla alakalı çok önemli soru işaretlerini getirmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.