OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Red Dead Online için zombiler geri mi geldi

Red Dead Online için zombiler geri mi geldi

17

 

Bir müddet önce Red Dead Online üzerinde hiç haber olmadan ve rastgele bir şekilde NPC zombi ortaya çıkmış idi. Oyuncuları çok fazla şaşırtmış olan bu durum akıllara başka bir Undead Nightmare etkinliği veyahut ona benzeyen bir etkinlik mi karşımıza çıkacak sorusunu getirmeye başladı. Elbetteki bu durum yalnızca küçük bir hatadan dolayı da meydana gelmiş olabilir.

İlk önce zombiyle alakalı konuyu ele alalım. Geçmiş olduğumuz hafta yapılan güncellemeden gemen sonrasında oyunculardan bir kısmı çevrede ölü bedenler görmeye başlamış olduklarını rapor ettiler. Bu söz konusu durum oyuncuların bir bölümünün zombilerle alakalı olarak bir etkinliğin yolda olabileceğini düşündürmüş olsa dahi, başka bir bölüm de bunun yalnızca birkaç oyun hatası olarak karşılarına çıktığını düşünmekte. Bu düşünceleri konusunda fazla da haksız sayılmıyorlar zira bu Red Dead Online isimli yapımda bir ilk olmayacak. Hataları ile ve hatalarından dolayı ünlü olmuş bulunmanın kötü şöhretini üstünden atmayı başaramamış oldukları da bir gerçektir.

Oyuncuların bir kısmı da mavi renge sahip cesetler görmekte olduklarını ifade ediyor. Böyle bir durumda ise öteki oyuncuların büyük bir kısmının çok kötü bir kolera salgını uygulamasının oyuna ilave edileceğine inanmasına neden olmuş durumda.

Ancak Rockstar şirketi ise bu konuyla alakalı resmi bir açıklama gerçekleştirmedi. Etkinlik veyahut benzeyen bir şey gelecek olur ise veyahut bunla alakalı bir haber ortaya çıkar ise sizleri bilgilendirmiş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.