OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Realme şirketinden Monster Party adlı oyun duyurusu

Realme şirketinden Monster Party adlı oyun duyurusu

24

 

Çin asıllı akıllı telefon üreticilerinden biri olarak öne çıkan Realme şirketi, yalnızca oyun oynayıp indirim kuponları kazanabilecek olduğunuz Monster Party isimli oyununu duyurmuş oldu. Söz konusu bu oyun, 27 Aralık tarihine dek erişimde bulunacak.

Sadece birkaç senelik bir firma olarak öne çıkmasına karşın çok kısa bir zaman içerisinde dünyanın tamamında bir akıllı telefon markası olmayı başarmış olan Realme şirketi, Monster Party adına sahip yeni bir oyun duyurmuş oldu. Realme şirketinin hayranı olanların hem eğlenmelerini hem ise ödüller kazanmasını sağlamakta bulunan Monster Party, sınırlı bir zaman içinde erişimde bulunacak.

Realme markasına sahip olan akıllı telefon ve de hafıza temasına sahip bir oyun olarak öne çıkan Monster Party adlı yapımda başarılı olmayı başaran kullanıcılar, Hepsiburada adlı platformda geçerli durumda bulunan 50 Türk Lirası ila 100 Türk Lirası tutarında indirim kuponları kazanmış oluyor. Tek kullanımlık durumda bulunan söz konusu bu kuponlar, 31 Aralık tarihine dek gerçekleştirilecek Realme akıllı telefon alışverişleri konusunda kullanılabiliyor olacak.

Realmemonsters.com web sayfasının üstünden Instagram veyahut Facebook hesaplarını bağlayıp giriş gerçekleştirilebilecek olan Monster Party adlı yapım, 27 Aralık’a kadar da erişime açık kalıyor olacak. Oyun üzerinde dereceye girerek indirim kuponu kazanabilme fırsatı yakalama amacıyla da ortalama beş günlük bir zamanınız bulunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.