OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Real Steel, MMA Federation ve Sumotori Dreams kısa oyun incelemeleri

Real Steel, MMA Federation ve Sumotori Dreams kısa oyun incelemeleri

105

 

Real Steel adlı yapım, robotların dövüşlerini konu alan ve kendinizi boks maçındaymışsınız hissi veren dövüş oyunudur. Real Steel HD, kariyer modunda boks heyecanını yaşamaya başlayıp kazandığınız puanlarla karakterinize yeni özellikler kazandırabilir ve görünümünü ya da birbirinden farklı özellikte robotları alıp gücünüze güç katabilirsiniz.

MMA Federation adlı yapım, dünyaca ünlü savaşçıların antrenörleri yerine geçeceğiniz oyundur. Oyunda öğrencileriniz olan dövüşçüleri eğitecek ve ringe çıkartmaya hazırlayacaksınız. Onları en iyi biçimde geliştirip eğiterek rakiplerinin hepsi ile başa çıkacak ve yenmesini sağlamaya çalışacaksınız. Oyunun en güzel yanı Multi player yani çok oyuncu desteği ile arkadaşlarınızla oynayabilir kıyasıya dövüşler çıkartabilirsiniz.

Sumotori Dreams, kare komik güreşçilerle oynadığınız dövüş oyunudur. Bu oyunu moraliniz bozukken oynamanızı tavsiye ederim. Çünkü gülecek o kadar çok neden var ki. Oyunun amacı rakibi düşürmek, ve onu yerde tutarak rakibinizi yenmek . Bir tuşla tek elinizi, diğer tuşla iki elinizi birden itebiliyorsunuz. Aman dikkat edin, boşa savurduğunuz kollarınız dengenizi bozabilir, ve düşmenize neden olabilir. Oyun rakibinizi düşürmekten çok düşmemeniz önemli. Çok değişik şekilde ayağınız kayıp düşebilirsiniz. Oyunu biraz oynadıktan sonra “Valla salak bunlar” diyeceksiniz bundan eminim..

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.