OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Rainbow Six’ten büyük bir başarı

Rainbow Six'ten büyük bir başarı

12

 

Rainbow Six Siege isimli yapım, piyasa içerisinde yer alan 1. şahıs FPS oyunlarının en başarılı olanlarından bir tanesi olarak görülmekte. Firma, söz konusu bu oyunu 2015 senesinin Aralık ayı içerisinde piyasaya çıkartmasından bu yana oyun, devamlı olarak güncellemeler almayı sürdürdü ve bir çok ödül kazanmayı da başardı. Bir açıdan bakıldığında oyuna vermiş olduğu bütün emeklerinin karşılığını almayı başaran Ubisoft şirketi, Rainbow Six Siege isimli yapımın 50 milyon taneden çok kullanıcıya ulaşmış olduğunu da açıklamış oldu.

Oyuna ait resmi Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilen açıklama içerisinde Ubisoft şirketi, oyuncuları için hedeflerine ulaşmaları konusunda yardımcı olduklarından dolayı da teşekkürlerini iletti ve sektör içerisinde kalmayı sürdüreceklerini de açıkça belirtmiş oldu.

Oyun, ilk piyasaya çıkartıldığı zaman oyun sektörü içerisinde ”ortalama” şeklinde sayılan değerlendirmelerin yanı sıra incelemeler almaya başlamıştı fakat Ubisoft şirketi, seneden seneye büyümeye, oyununu çok daha fazla geliştirmeye ve güncel bir şekilde tutmayı da sürdürdü. Oyunun ilk çıkmış olduğu günleri ile birlikte şimdiki durumuna bakacak olursak arada gerçekten dağlar kadar çok büyük bir fark var desek yanlış olmaz.

Günümüzdeki oyun sektörü içerisinde en iyi FPS oyunları arasında yer alan Rainbow Six Siege isimli yapımın şu anda PS4 platformu ile birlikte Xbox One platformu ve PC platformu için özel sürümleri yer alıyor. Her 3 aydan oluşan periyotlarda yeni bir tane daha operasyon başlatmaya devam eden Ubisoft şirketi, yeni sezonuyla birlikte operasyonu olarak öne çıkan Ember Rise’ı da içerisinde yer aldığımız Eylül ayında başlatmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.