OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Quake adlı yapım QuakeCon etkinliği boyunca bedava alınabilecek

Quake adlı yapım QuakeCon etkinliği boyunca bedava alınabilecek

123

 

FPS ile alakalı türün en klasik yapımları arasındaki Quake adlı yapım, Bethesda şirketinin duyurusuna bakılırsa QuakeCon 2020 kapsamında bedava bir şekilde kütüphaneye ilave edilebilecek. Oyun, tamamen sınırsız zamanlar kütüphaneniz içerisinde kalıyor olacak.

Oyun dünyasında en çok sevilen serilerine hayat vermiş olan Bethesda şirketi, 7 Ağustos 2020 tarihi ila 9 Ağustos tarihinin arasında her yıl gerçekleştirilen QuakeCon isimli etkinliğin bu seneki ayağını düzenlemiş olacak. Etkinlik, aynı zaman içerisinde QuakeCon isimli etkinliğin 25.’si olabilme konusundaki unvanına da sahip olmuş bulunacak.

Çeyrek asırdan beri oyuncuların yakınen takip etmekte olduğu QuakeCon isimli etkinlik, 60 saatlik zaman boyunca dünyanın her bir bölgesinde yer alan yayıncının katılım gerçekleştireceği bir canlı yayın olarak öne çıkacak. Etkinlik kapsamında ünlü durumda bulunan influencer’ların yanı sıra canlı konserler ile birlikte yardım kuruluşlarına bağışla alakalı kampanyalar, geliştirici panelleri ve aynı zamanda daha da fazlası yer alıyor olacak.

3 gün boyunca devam edeceği açıklanan QuakeCon etkinliği sadece bununla da sınırlı durumda bulunmayacak. Bethesda şirketi, bugün yapmış olduğu duyuru içerisinde QuakeCon 2020 etkinliğinin kapsamında id Software şirketinin klasik FPS oyunlarından biri olarak öne çıkan Quake adlı yapımın tamamen bedava olacağını açıklamış durumda. Oyun, sadece bu söz konusu tarihlerin arasında bedava bir şekilde oynanmıyor olacak; sınırsız zamanla kütüphanenize ilave edilmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.