OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Puppet Football Fighters

Puppet Football Fighters

36

 

Puppet football fighters android futbol savaşı oyunu tavsiyesi ile karşınızdayız. Oyun online olaeak oyanır ve Türkçe dil desteğine sahiptir. Futbol oyunları oynamayı seviyorsanız, farklı android futbol oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız, konumuzu incelemeniz de fayda vardır.

Puppet Football Fighter Nasıl Oynanır?

Puppet FootBall Fighters genel görünüm içerisinde oyuncu geliştirme, transferler, kutu açma ve oyuna girme işlemlerini yapmaktayız. Puppet Football Fighters’a başlarken, oyunu öğrenebilmemiz açısından ufak bir öğretici bizi karşılıyor. Oyuna adapte olabilmek için faydalıdır.

Kukla Futbol Savaşı giriş yaptık. Maçı Başlat sekmesine tıklayarak, rakiplerimiz ile mücadelye başlarız. Oyun içerisinde bizim de, rakiplerimizin de Can değeri bulunur. Gol atmasanız da, topu rakibe vurdurarak Can değerini azaltabilirsiniz. Gol attığınızda da can değeri düşer. Rakipten gelen şutları da aynı şekilde karakterin vücuduna değmemesine dikkat edin. Yoksa sizin karakteriniz de hasar alıp, ölebilir.

Puppet FootBall Fighters Nasıl Oynanır

Puppet FootBall Fighters oyunu içerisinde topu rakibe vurdurabilir ve hpsini tüketebilirsiniz. Gol atarak ta hpsinin gitmesine neden olabilirsiniz. Ayrıca süper vuruş toplayabilmek için ayak vuruşu ile enerji kazanabilirsiniz. Ayrıca oyun esnasında spawn olan güçlendiricilere topu vurdurarak, rakibinizde negatif etkilerin oluşmasına neden olabilirsiniz.

Rakipten gelen topları ayak ile her karşılamanız, özel vuruş skilinizin şarj olmasını sağlar. Özel vuruş ile rakibi yavaşlatacak bomba atmaktasınız. Ayrıca oyun arenası içerisinde çeşitli simgeler, belirli aralıklar ile oluşur. Ayak ile yolladığınız toplar bu simgelere değer ise, rakibiniz üzerinde donma, sakatlık ve can kaybı gibi olumsuz etkilerin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda 3 futbolcu ile giriş yaparsınız. Ölen futbolcu yerine diğeri giriş yapar.

Puppet Football Fighters Galibiyet Ödülleri

Puppet Football Fighters Galibiyet Ödülleri oyun sonrasında altın ve sandık olarak verilir. Bu sandıkları açarak altın, elmas, oyuncu kartı parçası kazanabilirsiniz. Ayrıca rakiplerinizi yendikten sonra gelen kuru kafaları da 25 adete ulaştırdığınızda, farklı türde bir sandık açabilirsiniz. Yine farklı bir sandık Günlük giriş sandığı 24 saatte 1 kez olmak kaydı ile açılabilir.

Puppet Football Fighters Takım Kurma

Puppet Football Fighters Takım Kurma sandıklardan kazanılan altın ve futbolcu parçalarını birleştirerek, yeni takım oyuncuları elde ederiz. Ayrıca yükseltme işlemleri de yapılabilir. Puppet Football Fighters‘da günlük girişler de, değişken hediyeler kazanabilirsiniz. Düzenli olarak giriş yapmanızı öneririz.

Ayrıca 3 farklı tür de sandık açabilmektesiniz. Bunların 1.’si günde 1 defa açılır. 2.’si rakiplerinizi yendikten sonra kazanılan kurukafaları 25 adete getirdiğinizde açılır. 3 sandık galibiyetler ile oyun sonun da kazanılır. Farklı kalite de olma şansları vardır. Düşük kalitedeki sandık 3 saatte ve kalitesine göre daha uzun süre’de açılır. Kafa topu benzeri andorid oyun tavsiyesi arayanların oyunu incelemelerinde fayda vardır diye düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.