OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Punch Club oyun incelemesi

Punch Club oyun incelemesi

132

Punch Club boksör olmayı hedefleyen kendi karakterimizi geliştirdiğimiz aynı anda babamızın katilinide aradığımız bir simülasyon oyunu. Grafik olarak pek birşey sunmayan oyun bize iyi bir oyun içeriği sunuyor.

Oyun içinde açtığımız karaktere kendimiz isim verip kısaca hikayeyi öğrendikten sonra oynamaya başlıyoruz. Oyun içinde seçtiğimiz konuşmalarında etki yapması gayet eğlenceli bir sistem sunuyor bize. Hatta bu konuşmalardan birine göre oyun başında neyde iyi olacağımız belli oluyor. Örneğin senin ayakların güçlüymüş dendiği zaman bize ayak konusunda vuruşlarımız daha güçlü oluyor ve bu bütün oyun boyunca bizim karakterimiz için değişmiyor. Tabi sadece boks yapmıyoruz yemek yiyoruz başka işlerde çalışıyoruz kısacası tam bir simülasyon oluyor oyun bizim için…

Grafikler konusunda yetersiz olsada iyi bir içeriğe sahip. Aşırı uzun bir oyun aramıyorsanız ya da kısa süreliğine girip biraz eğlenip çıkmak istiyorsunuz bu oyun tam size göre…  Ayrıca bu yazıdan itibaren verdiğimiz her oyunun sistem gereksinimlerinide sizler için ekliyeceğiz.

MINIMUM:

İşletim Sistemi: Windows XP ve Üzeri
İşlemci: 1 GHz and up
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 64 Mb ve Üstü
Depolama: 1 GB HDD

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.