OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG’den ücretsiz kostüm müjdesi

PUBG'den ücretsiz kostüm müjdesi

233

 

PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli yapım, ilk önce 2017 yılı içerisinde bilgisayar platformuna özel olarak paylaşılıp H1Z1 adına sahip battleroyale türündeki oyunun karşısına fazlasıyla dişli bir rakip şeklinde piyasaya sürülmüştü ve H1Z1 adlı oyunun nerdeyse tüm oyuncularını kendi oyununa çekmeyi başarmış idi. Piyasaya çıkartılmış olduğundan bu yana fazlasıyla sevilmiş olan ve popülaritesi günler geçtikçe daha fazla artış gösteren oyun daha sonra ise farklı platformlar üzerinde de piyasaya çıkartılıp oynanabilirlikle alakalı oyununu fazlasıyla genişletmiş oldu.

PUBG isimli yapım, takvimler 7 Aralık 2018 tarihini göstermiş olduğunda PlayStation 4 platformuna özel olarakta piyasaya çıkartılmıştı. Sony şirketinin oyun konsolu üzerinde de çok fazla oyuncuya erişmeyi başarmış olan PUBG isimli yapım, platform üzerinde yer alan ilk senesini bitirdi ve bunu kutlama konusunda bir karar vermiş oldu. PUBG Corporation şirketi ilk senesini kutlamak amacıyla oyuncular için farklı kostümlerin yanı sıra SCAR-L adına sahip silahla ilgili olarak 1. sene özel kaplaması hediye etme konusunda bir karar vermiş durumda.

Geliştirici durumdaki ekip, dağıtacak olduğu hediyelerin tamamını Twitter hesabının üstünde gerçekleştirdiği bir tane paylaşımla duyurmuş oldu. PUBG adlı yapımın PlayStation 4 platformu üzerindeki ilk senesi olduğuna vurgu yapan ekip, PUBG adlı yapımın en çok bilinen kostümlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Trenchcoat adlı kostümü bedava bir şekilde vermiş olduğunun duyurusunu yaptı. Kostümü kazanabilmek amacıyla tek yapılması gerekli olan da Playstation 4 platformu üzerinde PUBG adlı yapıma giriş gerçekleştirmek. Daha sonra ise kostüm otomatik bir şekilde envantere ilave edilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.