OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG’den bütün oyunculara bedava kostüm

PUBG'den bütün oyunculara bedava kostüm

66

 

Trend durumdaki battle royale oyunlarından PUBG, oyuncular ile buluşmuş olmasının 3. yıl dönümünü kostüm hediyesinin yanı sıra yeni içerik planlarını açıklayıp kutlamış oldu. Oyuncuları 4. senede yenilenmiş olan Vikendi haritası da dahil olmak üzre pek çok farklı yenilik beklemekte.

PlayerUnknown’s Battlegrounds adlı yapım, ilk defa 2017 senesi içerisinde paylaşılan beta sürümünün sonrasında bugün üçüncü yıldönümünü kutlamakta. Battle royale şeklindeki türü o dönemlerden bu zamana kadar bütün dünyaya yaymış olan PUBG adlı yapım, dördüncü senesine yeni içerik planlarıyla daha da güçlü girmeyi planlanmakta.

PUBG adlı yapıma gelecek yenilikler arasından birincisi, oyunun güncellenmiş olan karlı haritası Vikendi olarak öne çıkacak. Söz konusu haritanın trenlere sahip durumda bulunan söz konusu bu yeni sürümü, testten alınmış olan verilerin yanı sıra geri bildirimlerin hemen sonrasında kısa bir zaman sonra yeniden paylaşılacak. Karakin ile alakalı haritanın gelişinin sonrasında rafa kaldırılmış olan Vikendi, yeni mekaniklerin yanı sıra komple yenilenmiş bir deneyimle dönmüş olacak.

Planlanmış olan öteki güncellemeler ayrıntılı bir şekilde özetlenmemiş ola da, sene boyunca yeni haritaların yanı sıra yeni silahlar ile birlikte mekanikler, Arcade moduyla ilgili Ölüm Maçı benzerindeki ilave oyun seçeneklerinin yanı sıra oyunda yaşanmış olan problemleri giderebilmek maksadıyla kalite iyileştirmelerinin yanı sıra hata düzeltmeleri gelmiş bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.