OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG yeni güncellemesinde neler sunacak?

PUBG yeni güncellemesinde neler sunacak?

16

 

Geçmiş olduğumuz seneler içerisinde patlama yaşamayı başaran Battle Royale türünde bulunan oyunlar arasında en popülerlerinden biri olarak öne çıkan PlayerUnknown’s BattleGround yani kıs bir şekilde PUBG adlı yapımın yeni güncellemesi test sunucuları içerisinde oyunculara açılmış oldu.

PUBG adlı yapımın web siteis içerisinde yer alan bilgilere bakılırsa 6.3 adlı güncellemesiyle beraber oyunculara çok büyük yenilikler sunulmuş olacak. Yeni gelen güncelleme ile beraber Ölüm Maçı modu içerisinde dokunulmazlık amacıyla oyuncular tarafından talep edilmekte olan düzenlemeler gerçekleştirilmekte ve silahlardan bazılarının özellikleri de tekrardan dengelenmekte.

Oyuncuların en fazla merak etmiş olduğu silahlardan biri olarak öne çıkan tanksavar, yeni gelen güncelleme ile beraber oyuna ilave edilmiş olacak. Fazlasıyla etkili bir hasar gücüne sahip durumda bulunan söz konusu bu silah, ana silah slotunuz içerisinde yer kaplamakta ve öte yandan çok güçlü bir patlama alanından dolayı da silahın arkasında durmakta olanlar da hasar alabilmekteler. Bundan dolayı da kullanmadan hemen öncesinde arkanızda takım arkadaşınız bulunup bulunmadığına dikkat etmeniz gerekli olacak.

Tanksavar adlı silahın oyuna ilave edilmesinin yanında bazı silahlar üzerinde de dengeleme gerçekleştirildi. Değişiklik yapılmış olan silahlar da Tommy Gun’un yanı sıra M249 ile birlikte UMP-45 olarak öne çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.