OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG yeni güncellemesinde hangi sürprizler var?

PUBG yeni güncellemesinde hangi sürprizler var?

27

Dünyanın genelinde milyonlarca sayıdaki oyuncusuyla beraber battle royale oyunu denildiği zaman akıllara ilk gelen oyunlar arasındaki PUBG, bugün (14 Temmuz 2020) çok daha yeni bir güncelleme almış durumda. 8.1 isimli güncellemeyle beraber oyunculara  çok daha yenilenmiş bir haritanın yanı sıra ganimet kamyonu ile birlikte yeni dereceli mod ve ayrıca daha fazlası sunulmuş durumda.

PUBG Corporation şirketi, battle royale isimli türdeki yapımların öncüsü ve çığır açmayı başaran oyunlarından PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) şu zamana dek 70 milyon tanenin üstünde satmış olduğu konusunda açıklamada bulundu. Bu söz konusu dönüm noktasını kutlayabilmek amacıyla en son güncelleme, oyuncuları PUBG Sezon 8’le beraber Sanhok’un ormanlarına yeniden götürmüş olacak. Sezon sekiz, Steam platformu üzerinde PC için 22 Temmuz tarihinde; Xbox One platformunun yanı sıra PlayStation 4 platformu ve Google şirketinin yeni nesil oyun platformlarından biri olarak öne çıkan Stadia’da da 30 Temmuz tarihinde başlamış olacak.

Oyuncular Sanhok’a indikleri zaman her bir tane yapının yanı sıra ağaç ile birlikte taş  ve materyallerin yeniden tasarlanmış olduğunu keşfetmiş bulunacak. Oyuncu geri dönüşlerinin yanı sıra oyun verileriyle beraber pek çok konum tasarımsal ve de sanatsal boyutta güncelleme almış oldu. Boot Camp’ın yanı sıra harabeler ile birlikte Khao, Pai Nan ve de Taş Ocağı benzerindeki popüler konumlar yenilenmiş bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.