OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG Test sunucuları için yeni güncelleme geldi

PUBG Test sunucuları için yeni güncelleme geldi

12

 

PUBG isimli yapımın kendi sitesi üzerinden yapılmış olan özel bir açıklamayla beraber oyunun PC versiyonu için çok daha yeni bir güncelleme paylaşıldığı duyurusu yapıldı. Yeni getirilmiş olan bu güncelleme, PUBG adlı yapımın 2019 senesi içerisinde alacak olduğu son güncelleme olarak öne çıktı. PUBG oyununu geliştirenler, söz konus ubu oyunun öğrencilerin tatil dönemlerine çok daha kuvvetli bir biçimde girmesini sağlayabilmek amacıyla pek çok farklı iyileştirmeyi oyunculara sunmuş oldukları konusunda açıklama yaptılar. Fakat 5.3 isimli güncellemenin halen test sunucusu ile sınırlı tutulmakta olduğunu da ifade edelim.

PUBG isimli yapımın bilgisayar üzerinde yer alan versiyonunun 5.3 güncellemesi sayesinde oyuncular, çok daha gerçekçi bir PUBG yapımıyla karşılaşmış olacaklar. Oyun üzerinde yer alan kan efektleri son gelen güncellemeyle birlikte çok daha fazla iyileştirilmiş oldu. Artık oyun üzerinde kafa bölgesi üstündeki vurulmalarda değişik bir efekt kullanılıyor olacak. Aynı zaman içerisinde duvar yanında bir karakter vurulduğu zaman duvar ile birlikte zemin üzerinde karakterin kanı görülebiliyor olacak. Yeni getirilmiş olan güncellemeyle birlikte maksimum otomat kullanım sayıları da 15 taneden 10’a kadar düşürülmüş oldu.

PUBG adlı yapımın son gelen güncellemesi içerisinde oyunun ayarlar bölümünde de bir takım değişiklikler yapılmış oldu. Bundan böyle kullanıcıların oyun içinde yer alan ayarları, her bir kullanıcının Cloud kaydetme alanları üzerine kayıt ediliyor olacak. Böylelikle de oyuncular farklı bilgisayarlar üzerinde de kendi ayarlarına ulaşabiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.