OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG Mobile için yeni bir güncelleme

PUBG Mobile için yeni bir güncelleme

62

 

0.13.5 isimli güncellemeyi almış olmasının üstünden nerdeyse 1 ay kadar zaman geçmiş olan PUBG isimli yapımın mobil versiyonu olarak karşımıza çıkan PUBG Mobile isimli yapımla alakalı daha yeni bir sürüm bu sabah saatlerine doğru paylaşıldı. 0.14.0 şeklindeki bir sürüm numarası bulunan güncelleme pek çok yeniliği de oyuna ilave etmiş oluyor.

Enfeksiyon ismine sahip olan yeni bir tane oyun modunu ilave eden bu özel güncelleme, bu söz konusu oyun modu için özel bir tane haritayı da oyuncuların kullanması için açmış bir durumda. Bu mod sayesinde oyuncular, insan ırkıyla oynamanın yerine zombileri de oynayabilme gibi bir olanağa sahip olmaktalar.

PUBG Mobile isimli oyunun ana menüsü içerisine girmiş olan kullanıcılar daha öncesinde hiç bir şekilde görmemiş oldukları bir korsan teması ile karşılaşmış olacaklar. Bu söz konusu yeniliklerin yanı sıra karakter ile birlikte görev bölümleri içerisinde de geliştirmelerin yapılmış olduğu açık bir şekilde ifade ediliyor.

Google şirketinin uygulama mağazalarından Play Store üzerine PUBG Mobile isimli yapımın geliştiricileri tarafından ilave edilen yama notları da bizlere söz konusu bu güncelleme ile alakalı olarak daha da detaylı bilgileri sunmuş bir durumda. Söz konusu bu yama notlarının resmi olarak yayında yer alan PUBG Mobile internet sayfası üzerinde paylaşılmaması da söz konusu bu oyunu sıkı bir şekilde takip etmeye devam eden kişileri çok fazla üzdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.