OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG Mobile için gizemli orman modu geldi

PUBG Mobile için gizemli orman modu geldi

33

 

PUBG Mobile adlı yapımın bir müddettir beklenmekte olan Gizemli Orman modu en sonunda yayınlanmış durumda. Yalnızca Sanhok isimli haritada deneyimlenebilmekte olan söz konusu bu Gizemli Orman, oyunculara sunmuş olduğu totemler ile birlikte oyuna çok büyük yenilikler kazandırmakta.

PUBG Mobile adlı popüler yapım, mobil oyunlara ilgisi bulunanların söz konusu bu ilgisine karşılık verebilmek amacıyla devamlı bir şekilde güncellenmekte ve oyun şimdilerde ise ”Gizemli Orman” şeklinde adlandırılan ve bir müddettir heyecanla beklenmekte bulunan bir mod kazanmış oldu.

PUBG Mobile adlı yapımın popüler haritalarından biri olarak öne çıkan Sanhok, ilave edilmiş Gizemli Orman moduyla beraber battle royal deneyimini çok daha farklı bir noktaya taşımış oluyor. Gizemli Orman modu, Sanhok adlı haritanın alışık bulunduğumuz ormanlarla kaplanmış yapısına çok daha yeni bir oyun deneyimi getirmiş oluyor. PUBG Mobile adlı yapımı oynayanlar, Sanhok haritasını seçtikleri zaman Gizemli Orman’a şans eseri girmiş olacaklar. Bu mod için giriş gerçekleştirmiş olan oyuncular, haritanın içinde bazı totemler görmüş olacaklar. Bu söz konusu totemler, oyunculara çok daha değişik yetenekler sunuyor olacak. Oyuncular ise bu söz konusu kabiliyetleri kullanıp yaşamda kalan son kişi olmaya gayret edecekler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.