OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG Mobile adlı yapıma 2.0 sürümü geliyor

PUBG Mobile adlı yapıma 2.0 sürümü geliyor

105

 

Dünya üzerindeki en popüler oyunu olma ünvanını mobil kısımda bir müddettir kaybetmiş vaziyette bulunan PUBG Mobile adlı yapım, Tencent şirketinden dolayı çok sessiz günler geçirmekte. Tencent şirketine yapılmış olan baskılar ile birlikte kısıtlamalardan fazlasıyla etkilenmiş olan PUBG Mobile adlı yapım, işin içerisine hileler de dahil olunca bir çok oyuncusunu yitirdi. Bunların yanı sıra Twitter üstünden yapılmış olan çok daha yeni bir paylaşıma bakılırsa PUBG adlı yapım hem masaüstü versiyon üzerinde hem ise PUBG Mobile kısmında 2.0 sürümü gelecek.

Eylül ayı içerisinde PUBG Mobile adlı yapımın gelen en son güncellemesi, yenilenmiş olan Erangel 2.0 haritası ile beraber oyuna çok büyük bir revizyon getirmiş idi. Oyuncularını bu hususta hiç bir şekilde üzmemiş olan PUBG Mobile adlı yapım, yenilikleri bu söz konusu sürüm ile beraber oyunseverlerin beğenisine sunmuş idi.

PUBG Mobile adlı yapım, 1.0 sürümü ile birlikte görsel değişikliklerin yanı sıra sistem iyileştirmeleri ile birlikte çok daha yenilenmiş bir haritayla beraber oyuna fazlasıyla büyük bir revizyon geçirmiş idi. Şimdi de PlayerIGN Twitter hesabının üstünden PUBG adlı yapımın her iki versiyonuna da 2.0 sürümünün geliştirilmiş olduğu duyurulmakta.

Yapılmış olan paylaşım üzerinde, geliştirici ekibin PUBG 2.0 ile birlikte PUBG Mobile 2.0 üstünde çalışmakta olduklarının doğrulandığı söylenmekte. Küresel durumda bulunan duyurunun yolda olduğunu açık bir şekilde aktarmış olan PlayerIGN, konuyla ilgili olarak video çekmeyi düşünmekte olduğunu da ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.