OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG Loot miktarını arttırmış durumda

PUBG Loot miktarını arttırmış durumda

134

 

PUBG adlı yapımın yeni karşımıza çıkan Karakin haritası içerisinde oyuncuların en fazla şikayet etmiş olduğu sorun olarak öne çıkan loot eksikliğine en sonunda çözüm gelmiş durumda. Oyunun karşımıza çıkan yeni güncellemesi Karakin haritası üzerinde yer alan loot oranlarını arttırmakta.

PUBG adlı yapımın yeni haritası olarak öne çıkan Karakin, oyunun en ufak haritası şeklinde karşımıza çıkmış durumda. Yalnızca 2×2 kilometrelik boyuta sahip yeni haritanın loot ile alakalı sistemi, topluluktan yapılmış olan geri bildirimler üstüne dengelenmiş durumda. PUBG Corp. şirketi son olarak, Karakin adlı harita üzerindeki loot miktarını arttırmış oldu.

Battle royal türünde yer alan oyunun Karakin haritası için uygulanmış olan loot adlı güncelleme, PUBG oyunu geliştiren ekibin de açıklamış olduğu gibi haritanın test aşamasında yer alan ve oyuna ilave edildikten sonraki oyuncu geri bildirimlerini ele almış durumda. Karakin haritası üzerinde yer alan loot sayısını arttırmış olan güncelleme bugünden itibaren de paylaşıldı.

Karakin adlı yapımın ufak boyutu ile birlikte yoğun mücadelesinin içine loot eksikliği de ilave edilince, PUBG adlı yapımın oyuncuları maçın erken aşamaları içerisinde sıkıntılar yaşamaktaydı. Özellikle de harita üzerinde keskin nişancı tüfekleri ile birlikte dürbünlerin yetersiz bir durumda kalmış olması, oyuncuları da hiç bir şekilde memnun etmiş değil. Geliştirici ekip, oyuncuların çok daha hızlı bir biçimde ganimet toplayabilmesi ve oyuna daha iyi bir şekilde tutunabilmesi amacıyla loot problemine eğildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.