OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG Kutup Modu paylaşıldı

PUBG Kutup Modu paylaşıldı

34

 

Popüler bir durumdaki battle royale oyunlarından PUBG Mobile adlı yapıma dondurucu soğuklar gelmiş durumda. Oyuncular, Kutup Modu ismine sahip yeni mod içerisinde düşmanlarının yanında fırtınalara karşı da yaşamda kalmak mecburiyetinde olacaklar.

Daha öncesinde PUBG Mobile adlı yapıma kış temasına sahip yeni bir hayatta kalma modunun geleceğinden pek çok defa bahsedilmişti. Yeni getirilmiş olan bu Kutup Modu, EvoGround oyun moduyla alakalı seçimin bir bölümü şeklinde sunulmakta. Yeni getirilmiş olan mod, PUBG Mobile’a gelmiş bedava içerik güncellemesi ile beraber paylaşıldı.

Kutup Modu, aslında sizin de tahmin edebilecek olduğunuz gibi PUBG Mobile adlı yapımda yer alan karlı Vikendi haritası içerisinde oynanmakta. Kış temasına sahip mod üzerinde zaman zaman karşınıza çıkmaya başlayan kutup fırtınalarına karşı vücut sıcaklığınızı çok daha yüksek bir durumda tutmak mecburiyetindesiniz. Eğerki bunu başaramazsanız, soğuk hasarı almaya başlıyorsunuz. Öte yandan fırtınanın yanında, düşmanlara karşı savaş konusunda da yaşamda kalma mücadelesi vermeye devam ediyorsunuz.

Kutup Modu üzerinde mevcut durumdaki vücut sıcaklığınızı farklı yöntemler kullanarak yüksek tutmanız gerekiyor. Kapalı alan içerisinde çakmak kullanarak ateş yaktıktan sonra ısınabilmektesiniz. Daha sonrasında ise dal toplayarak ateşi devam ettirebilme özelliği eklenmiş. Öte yandan vahşi tavukları avlayarak, toplamış olduğunuz etler sayesinde yemek pişiripte vücut sıcaklığınızı koruyabilmeye fayda sağlayabiliyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.