OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG geliştiricisinden oyunculara özür

PUBG geliştiricisinden oyunculara özür

19

 

PUBG Corp. şirketi son aylar içerisinde oyun üzerine yer alan donanımın yanı sıra gecikme ve de hile probleminden ötürü oyuncu topluluğundan yeniden özür dilemiş oldu. Geliştirici şirketi, problemleri çözme konusunda zorlanmakta olduğunu ve çalışmaların aralıksız bir şekilde devam etmekte olduğunu ifade etti.

PlayerUnknown Battlegrounds adlı yapımın geliştiricisi konumunda yer alan PUBG Corp. şirket, oyunun PC sürümü üzerinde geçmiş olduğumuz birkaç aydan beri devam eden performans ile birlikte bağlantı problemlerinden ötürü oyunculardan özür dilemiş oldu. Geliştirici ayrıca, PUBG adlı yapımda yaşanmakta olan bağlantı sorunlarını kasım ayından bu zamana kadar gerçekleştirilen DDos sadırılarına bağlamış oldu.

Geliştirici öte yandan, Steam topluluk sayfası üzerinde yapmış olduğu açıklama içerisinde; ”Geçmiş olduğumuz birkaç aydan beri oynanışı etkilemekte olan bir takım problemleri olduğunu bilmekteyiz ve bu problemleri ele almak amacıyla biraz zaman talep ettik. Problemlerin ise fazlasıyla sinir bozucu durumda bulunduğunu biliyoruz ve uzun bir süredir devam ettiklerinden dolayı da çok üzgünüz.” ifadelerine yer verdi. PUBG Corp. adlı şirket öte yandan, oyun üzerinde son zamanlar içerisinde görünmekte olan düşük kare hızının yanı sıra çökme ve de donma problemlerinin herhangi bir DDoS saldırısı ile alakalı olmadığını kabul etmiş bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.