OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PUBG 11. sezon için afiş paylaşılmış durumda

PUBG 11. sezon için afiş paylaşılmış durumda

208

 

2017 senesi içerisinde çıkış yapmasından bu yana çok yoğun bir biçimde oynanmaya devam eden ve fazlasıyla büyük bir sabit oyuncu kitlesini kendi bünyesine dahil eden PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) adlı yapımın mobil versiyonu şeklinde çıkartılan PUBG Mobile, devamlı olarak getirmiş olduğu yeniliklerden dolayı oyuncuların ilgisini üstünde tutmayı da başarmış oluyor. Mobil bir durumdaki battle royale oyununun bir zamandır herkes tarafından beklenmeye başlanan güncellemesinin yeni ortaya çıkmış olan görüntüleri ise bu ilgiyi körüklemiş etkenlerden bir tanesi olmakta.

PUBG Mobile isimli yapımın 0.16.5 isimli güncellemesi oyunun hayranı olanlar tarafından çok büyük bir dikkatle beklenmekte. ‘‘Mr Ghost Gaming’’ ismine sahip olan bir YouTube kanalı, beklenmekte olan Season 11 yeniliklerini içeriğinde barındıran yeni videoya bakıldığında güncelleme fazlasıyla yakında kullanıma açılmış olacak.

Şu an içerisinde oyun üzerinde yer alan Season 10 bu haftanın son günlerine kadar kapanmış durumda bulunacak ve Season ise 11 hafta içerisinde, 7 Ocak tarihinde yeni içeriğiyle beraber PUBG Mobile hayranlarının kullanımına sunulmuş olacak. Menüler üzerinde bir takım değişikliklere neden olacak ve özel kış içeriğini içeriğinde barındıracağı açıklanan bu güncelleme, yeni skinlerin yanı sıra aksesuarları da beraberinde getirmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.